Osalemine kahele töötoas “Teekond soovitud armastuseni”

600,00 

Kahepäevane töötuba baseerub Harville Hendrixi loodud rahvusvahelisel töötoal “Getting the Love You Want”. See on võimalus õppida uusi oskusi partneriga suhtlemiseks, teineteise paremaks kuulamiseks ning mõistmiseks.

Tootekood: osalemine-kahele-paaride-tootoas Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Töötuba “Teekond soovitud armastuseni” paaridele toimub nädalavahetusel, nii laupäeval kui pühapäeval kell 10.00- 18.00 Viimsi vallas Harjumaal.

Töötuba baseerub Harville Hendrixi loodud rahvusvahelisel töötoal “Getting the Love You Want”. See on võimalus õppida uusi oskusi partneriga suhtlemiseks, teineteise paremaks kuulamiseks ning mõistmiseks.

Töötoas õpid nägema levinumaid suhtekonfliktide tagamaid, neid ära tundma ning maandama. Selle tulemusena omandad sa oskuse edaspidi suhtuda empaatilisemalt nii endasse kui partnerisse. See omakorda tugevdab sidet ja armastust partnerite vahel. Töötoas tutuvustatakse Imago suhteteraapiast pärit mõisteid ja teadmiste kinnistamiseks ning pärisellu rakendamiseks teevad töötoas osalejad mitmeid harjutusi, mis on suunatud partneritevahelise sügavama ühenduse loomiseks.

Kuna harjutused tehakse kahekesi koos ning suur osa töötoast baseerub parnerite vahelisel koostööl ja suhtlusel, tuleb osaleda koos partneriga. Täpne asukoht sõltub töötuppa registreerinud osalejate arvust ja antakse teada aegsasti enne töötoa toimumist.

Lisainfo

Kestus

2 päeva

Kuupäevad

04.-05. mai 2024, 06.-07.aprill 2024, 09.-10. märts 2024