Sinu suhte kvaliteet on: väga hea

Küsimustiku punktisumma vahemikus 96 … 120 (120 võimalikust)

Palju õnne!

Näib, et Sina ja Su partner olete siiani ühenduses. Ühendus on kõige alus, see on baas, millele saab rajada kõik muu. Tõenäoliselt oled suurema osa ajast oma suhtega rahul. Selle üle on põhjust rõõmu tunda!

Ometi on tõsi see, et ühenduse ja rahuldustpakkuva suhte püsimiseks tuleb partneritel teha ka tööd. Arvamus, mille kohaselt püsib armastavate partnerite vaheline suhe iseenesest rahuldustpakkuva ja värskena pikki astakümneid, on õigupoolest eksiarvamus.
Reaalne elu ei ole üheülbaline, vaid väljakutseid pakkuv, tsükliline ning mitmekihiline.Seepärast ei ole arukas eeldada, et kord loodud armastusel põhinev paarisuhe kestab ilma igasuguse panustamiseta igavesti. Pigem on tõenäoline siiski see, et ka armastavate partnerite vahelises suhtes tuleb ette perioode, kus seistakse silmitsi üllatavate küsimuste ja ootamatute väljakutsetega, muututakse nõutuks või avastatakse, et ei tuntagi oma partnerit nii hästi kui arvati. Seda võivad tingida välised sündmused ja elumuutused, aga ka meie endi sisemine areng või jõudmine uude eluetappi. Meie ühiselt tüüritavat paati võivad kõigutada meie väljundiotsingud professionaalses elus, kolimine, finantsraskused, ühe partneri isiklik identiteedikriis või depressioon, rasedus, pikk sünnitusjärgne taastumine, laste teismeliseks saamine, menopaus, töökaotus, konfliktid väljaspool suhet  jne, jne.  
Mida sellistes uudsetes, ootamatutes olukordades teha? Kuidas tagada, et seistes silmitsi erinevate keerukustega, meie suhe ei kannataks?

Tõenäoliselt on Sul juba hulk oskuseid, kuidas omavahelist sidet säilitada ja edendada, vastasel juhul poleks teie suhe nii heas seisundis.

Kui Sa tunned siiski, et vajad rohkem infot paarisuhte tervist mõjutavate tegurite kohta või kui Sinu eesmärgiks on liikuda veelgi sügavamale iseenda ja partneri olemuse mõistmisel või kui Sulle pakub huvi oma suhe uuele teineteise mõistmise ning tunnetamise tasandile viia, siis tule paaride töötuppa! Töötoas saad kindlasti inspiratsiooni ning veelgi tugevama tiimitunnetuse oma partneriga.
Kõikidest väljakutsetest on lihtsam läbi minna, kui seda saad teha oma partneri poolt toetatuna. Selleks, et tunda ja pakkuda kõikides elusituatsioonides vastastikust mõistmist ning toetust, tuleb seda harjutada.  

Hea võimalus selle harjutamiseks on paaride töötuba.

Töötoa tutvustus

Kahepäevane Imagoteoorial põhinev paaride töötuba toimub mõlemal päeval kell 10.00- 18.00.
See on intensiivne nädalavahetus teie suhte ja teie kummagi isikliku arengu hüvanguks. See on võimalus õppida nägema suhtekonfliktide tagamaid, neid ära tundma ning transformeerima.
Pärast töötuba suhtud Sa tõenäoliselt empaatilisemalt nii enda kui partneri hingehaavadesse. Selleks teeme mitmeid harjutusi, mis on suunatud partneritevahelise sügavama ühenduse loomiseks.
Töötoas saame muuhulgas teada:
miks me oleme tõmbunud just sellesse suhtesse;
kuidas tuua suhtesse rohkem turvatunnet;
kuidas oma partnerit kuulata, nii et partner tunneks end mõistetuna;
kuidas jagada oma mõtteid, tundeid ja vajadusi;
mis on üldse empaatia;
mis on ühendus;
mismoodi meie lapsepõlv meie paarisuhtes avaldub;
kuidas hoida pikaaegset suhet värskena;
mis on intiimsus;
kuidas liikuda mitteteadlikust suhtest teadlikku suhtesse; jpm

Töötuba baseerub Harville Hendrixi loodud rahvusvahelisel töötoal “Getting the Love You Want”.

Pärast registreerumist ehk ostu sooritamist veebipoes saadetakse Sulle kinnituseks e- mail meiliaadressilt anu@tasakaaluruum.ee ülejäänud detailidega toimumiskoha jms kohta. 

või

Uudiskiri

Liitu e-maili listiga ja saa teateid suhtealaste töötubade toimumise ja muude ürituste ja pakkumiste kohta. Kõigi kuni 15. juulini e-maili listiga liitunute vahel loositakse välja tasuta Imago suhteteraapia vastuvõtt paarile (tavahind sada üksteist e. 111.- eurot).

Töötoas osalenute tagasiside

Joel, 39:
Väga inspireeriv! Suur aitäh minu abikaasale, et ta jaksas mind veenda kaasa tulema. Hirm oli suur, kuid asjatu. Nii palju head infot oli väärt tulemist ja panustamist.

Marge, 38:
Olen üks suur tänutunne. Tänulik, et sain osaleda, tänulik, et leidsime mehega teineteist uuesti üles, tänulik, et näen meie ees olevaid võimalusi, mida enne ei näinud. Me teame, kuhu ja kuidas liikuda. Saime äärmiselt vajalikke teadmisi. Aitäh!

Markus, 29:
Täiega soovitan just noortele paaridele! Milleks oodata, kuni argipäev suhet sööma hakkab? Töötoast saadud oskused lähevad kohe kasutusse ja me ei pea muretsema, mis meist 15 aasta pärast saab.
Lihtsam ja mugavam.

Anette, 25

Rõõm ja rahulolu on need märksõnad, mida sooviksin väljendada. Rõõm meievahelisest sügavast ühendusest ning rahulolu turvalise ning teadliku partneri kohalolust. Üdini täitunud ja õnnis olek pärast kõiki neid harjutusi. Tänan, tänan, tänan!

Ants, 59:
Ma polnud Heiliga koos elatud aastate jooksul kordagi nende asjade peale mõelnud. Ma arvan, see teeb meie suhte palju paremaks.

Heili, 59:
Oli väga huvitav töötuba ja ma sain teada mitu uut asja nii enda kui oma partneri kohta. Olen täna palju lootusrikkam kui üleeile. Ei kujuta isegi ette, mis meiega oleks juhtunud, kui me poleks tulnud.