Sinu suhte kvaliteet on: rahuldav

Küsimustiku punktisumma vahemikus 48 … 72 (120 võimalikust)

Näib, et mingi osa ühendusest on teie vahel kaduma läinud. Kindlasti mäletad Sa neid aegu, kus side teie vahel oli olemas ning igal hetkel selgelt tajutav. Võib olla mõtled aeg-ajalt igatsusega sellele perioodile, kus tundsid end partneri poolt ihaldatuna ning teievahelist kontakti ei saanud rikkuda ükski inimene ega asjaolu.

Võib olla on Sul lohutav kuulda, et erimeelsused ja konfliktid kuuluvadki paarisuhte juurde, nendest ei pääse keegi, eriti need, kes on pikaajalises suhtes. Selles mõttes on Sul normaalne suhe!

Kuid nüüd tuleks õppida, mida nende erimeelsuste ja konfliktidega peale hakata, kuidas nendes olukordades käituda, et teievaheline ühendus päris ära ei kaoks.

Ilmselt tuleks nii Sinul kui partneril hakata rohkem paarisuhte sisusse süvenema. Samuti tuleks kasuks, kui õpiksite paremini tundma teineteise kaitsemehhanisme, mis konfliktides käivituvad, ning nende tagamaid.  Kõikide meie kaitsemehhanismide juured on lapsepõlves. Lapsepõlve läbi töötamata ei jõua me eluterve suhteni.

Millise suhteaspektiga oled sa kõige vähem rahul? Kas sa saad seda ka oma partneriga arutada? Või kardad, et sellised arutelud viivad veel suuremate konfliktideni ning eraldavad teid veelgi? Mida teha, et teie vestlused oleksid produktiivsed, turvalised ja eraldamise asemel lähendaksid teid? Mida see teilt nõuab, saate uurida paaride töötoas.

Töötoa tutvustus

Kahepäevane Imagoteoorial põhinev paaride töötuba toimub mõlemal päeval kell 10.00- 18.00.
See on intensiivne nädalavahetus teie suhte ja teie kummagi isikliku arengu hüvanguks. See on võimalus õppida nägema suhtekonfliktide tagamaid, neid ära tundma ning transformeerima.
Pärast töötuba suhtud Sa tõenäoliselt empaatilisemalt nii enda kui partneri hingehaavadesse. Selleks teeme mitmeid harjutusi, mis on suunatud partneritevahelise sügavama ühenduse loomiseks.
Töötoas saame muuhulgas teada:
miks me oleme tõmbunud just sellesse suhtesse;
kuidas tuua suhtesse rohkem turvatunnet;
kuidas oma partnerit kuulata, nii et partner tunneks end mõistetuna;
kuidas jagada oma mõtteid, tundeid ja vajadusi;
mis on üldse empaatia;
mis on ühendus;
mismoodi meie lapsepõlv meie paarisuhtes avaldub;
kuidas hoida pikaaegset suhet värskena;
mis on intiimsus;
kuidas liikuda mitteteadlikust suhtest teadlikku suhtesse; jpm

Töötuba baseerub Harville Hendrixi loodud rahvusvahelisel töötoal “Getting the Love You Want”.

Pärast registreerumist ehk ostu sooritamist veebipoes saadetakse Sulle kinnituseks e- mail meiliaadressilt anu@tasakaaluruum.ee ülejäänud detailidega toimumiskoha jms kohta. 

või

Uudiskiri

Liitu e-maili listiga ja saa teateid suhtealaste töötubade toimumise ja muude ürituste ja pakkumiste kohta. Kõigi kuni 15. juulini e-maili listiga liitunute vahel loositakse välja tasuta Imago suhteteraapia vastuvõtt paarile (tavahind sada üksteist e. 111.- eurot).

Töötoas osalenute tagasiside

Joel, 39:
Väga inspireeriv! Suur aitäh minu abikaasale, et ta jaksas mind veenda kaasa tulema. Hirm oli suur, kuid asjatu. Nii palju head infot oli väärt tulemist ja panustamist.

Marge, 38:
Olen üks suur tänutunne. Tänulik, et sain osaleda, tänulik, et leidsime mehega teineteist uuesti üles, tänulik, et näen meie ees olevaid võimalusi, mida enne ei näinud. Me teame, kuhu ja kuidas liikuda. Saime äärmiselt vajalikke teadmisi. Aitäh!

Markus, 29:
Täiega soovitan just noortele paaridele! Milleks oodata, kuni argipäev suhet sööma hakkab? Töötoast saadud oskused lähevad kohe kasutusse ja me ei pea muretsema, mis meist 15 aasta pärast saab.
Lihtsam ja mugavam.

Anette, 25

Rõõm ja rahulolu on need märksõnad, mida sooviksin väljendada. Rõõm meievahelisest sügavast ühendusest ning rahulolu turvalise ning teadliku partneri kohalolust. Üdini täitunud ja õnnis olek pärast kõiki neid harjutusi. Tänan, tänan, tänan!

Ants, 59:
Ma polnud Heiliga koos elatud aastate jooksul kordagi nende asjade peale mõelnud. Ma arvan, see teeb meie suhte palju paremaks.

Heili, 59:
Oli väga huvitav töötuba ja ma sain teada mitu uut asja nii enda kui oma partneri kohta. Olen täna palju lootusrikkam kui üleeile. Ei kujuta isegi ette, mis meiega oleks juhtunud, kui me poleks tulnud.